KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

Novinka - hydrofoil kurzy na Rujáně s Lukášem

Pojď se s námi naučit levitovat nad vodou a zbrázdit rujánské vody křížem krážem. Bezpečně a pohodlně v doprovodu

našeho motorového člunu. Získáš tak rychle i sebedůvěru při kitování na hluboké vodě a žádný kitespot pro tebe nebude překážkou.

Na úvod je potřeba říci, že počet účastníků je omezen na 2lidi za den. To je zásadní pro nejvyšší kvalitu kurzu na které stavíme.

Zázemí máme ve Wieku na Rujáně, a tudíž je potřeba nejprve překonat mělčinu kterou máme všichni tak rádi. Žádný problém, doprovodnou loď naložíme hydrofoilovým vybavením, svačinou, obědem a možná i večeří a vyrazíme na moře. Motorový člun na vás počká na hranici hloubky, kam v klidu nastoupete na twintipu a ten posléze vyměníte za hydrofoil. Odpadá tak dlouhá tůra s hydrofoilem na zádech.


 

 CENA:

V ceně je zahrnuto kompletní kitové vybavení, hydfoilové vybavení, ochranné doplňky, vysílačky a doprovodný motorový člun!

1 DEN

1 člověk....................................... 3900,-

2 lidé........................................... 6000,-

půjčovné 1 den

v ceně půjčovného je hydrofoil komplet s délkou nohy dle výběru, crash vesta, helma

1 DEN

1 člověk....................................... 2000,-

 

PRŮBĚH KURZU:

Kurzy probíhají o prodloužených víkendech vždy od pátku do neděle. Místem konání je německý poloostrov Rujana, vyhlášený stálými větry a ideálními podmínkami pro výuku kiteboardingu.

1.fáze

V úplných začátcích si je potřeba uvědomit, že ta obrovská ploutev pod vámi dělá něco uplně jiného než na co jste zvyklí. Proto paradoxně nejdříve se budeme snažit jezdit na prknech tak, aby se nezvedali z vody. Cca 15min.

2.fáze

První rozjezdy a první levitace v pomalé jízdě s krátkou nohou a drakem nad hlavou. Na začátek je důležité jezdit pomalu, to vám umožní naše velká školní křídla, které jdou do levitace opravdu rychle, při nízkých rychlostech a hlavně stabilně! V této fázi se budeme snažit minimalizovat pády a osvojení základních principů levitace. Cca 2-4h.

3.fáze

Kontrolovaná levitace a pokusy o ostré stoupání proti větru. Základem je delší noha foilu 60cm. Úseky v levitaci se prodlužují a jízda se zrychluje. Nyní přichází čas na to vyzkoušet různou velikost křídel a prodloužit nohu na max 90cm. To vám dává daleko více prostoru k levitaci ale padá se z větší výšky. Zárověň si můžete plně užít rychlost, kterou sebou hydroiling přináší a naplno odhalit neskutečné možnosti stoupavosti proti větru. V tuhle chvíli už vám bude zátoka malá a vyrazíme někam na výlet! Cca po 4-6h.

TERMÍNY:

V červenci a v srpnu je možné domluvit individuální termíny.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU:

Přihlásit do kurzu se můžeš přímo Lukášovi na tel. +420 732 319 049 nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dále osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na tel. čísle 242 413 083 / 603 15 25 23, nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do přihlášky nezapomeň uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

MÍSTO KONÁNÍ KURZU:

Německý ostrov Rujána je vyhlášenou evropskou větrnou lokalitou s možností výuky v mělké vodě.  Uvedené podmínky velmi ulehčí práci a zkrátí časové nároky na zvládnutí základních technik kiteboardingu.

Ubytování v kempu ve Wieku, kemp je velmi jednoduchý ale zpravidla čistý a se základním vybavením (teplá sprcha, toalety, místo na mytí nádobí). Platí se 8,75 Eur za osobu + počítat cca 2 Eur za sprchu, stan atd.

Stravování je možné buďto přímo v kempu nebo v nedalekém přístavu. Doporučujeme ale vybavit se potravinami z domova, což umožní maximální využití času pro výcvik. Nabízíme možnost ohřátí potravin a uvaření vody na čaj, kafe a podobné nápoje.

V omezené míře je možné využít společnou přepravu, v případě zájmu nás kontaktujte.