KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

Junior kite kemp Rujána 2018

Náš historicky první junior kiteboarding kemp na Rujáně byl plný nových zážitků a zkušeností nejen pro naše mladé kiterky a kitery, ale i pro nás. Přípravy byly docela náročné, ale stálo to za to - fotky a ohlasy rodičů po vrácení dětí mluví za vše...

 První den našeho kite campu - trénink na trávě, pár z nás pojezdilo ráno na slabší západní větřík, odpolední hromadná průzkumná výprava na lodi proložená koupáním a bahenní bitvou, večerní hemžení v Pegas úborech....

Dokumentace našeho druhého dne kiteboarding campu: dopolední hry, zmrzlina; odpoledne na vodě na východnídní vítr na Dranske. Výbava jela přez zátoku na člunu a naše výprava na kolech. Nechyběla večerní přednáška a dostatek supr jídla.

Den třetí - to už si užíváme kiteboarding naplno, opět na Dranske.

Čtvrtý den jsme opět na vodě - vítr přeje, tsk je potřebsa to využít...

Další den vítr došel, tak nastal čas pozemních aktivit. Večer oblíbený glil - bramboráky a další pochoutky.

Závěrečná dávka fotek z našeho prvního ročníku Pegas Junior kite kempu. Poslední den totální bezvětří, díky člunu jsme ale i tak mohli pokračovat v tréninku a hrátkách na vodě.

Týden to byl pro náš "realizační tým" celkově dost náročný, ale věříme, že si to naše kite juniorky a junioři užili a odnesli si spoustu zážitků a hlavně nových zkušeností s kity na vodě.

A ještě hodnocení rodičů:

Díky ještě jednou, bylo to super! A ty fotky jsou taky skvělý. Přéma.

Ahoj, Tadeáš nadšenej, děkuji i za něj. Mirek

Ahoj, děkujeme za vše, kluci jsou naprosto nadšení, vlastně jsme nezaslechli jedinou stížnost, prý v září jedou zas -:). Ještě jednou díky.

 Tak zase za rok!