KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

Brazílie Cumbuco - nový trip do ráje kiteboardingu. Prosinec 2018!

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším!

Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. Vítr je zde podobného typu jako na Fuerteventuře – pasátové proudění a nejsilnější bývá v listopadu a prosinci.

Termín:

30.11. v pátek v 7h odlet z Prahy přes Frankfurt do Fortalezy (přílet 20:30)

10.12. v pondělí v 10:30 ráno přílet zpět do Prahy

Ubytování:

Vila v Cumbucu s kapacitou 15 osob přímo na pláži v oblasti chop (malé vlny do půl metru). Vzdálenost od letiště cca 30 km. Celkem 9 noclehů a minimálně 8 dnů možnost kitovat (poslední den je na zabalení a přesun na letiště, letadlo zpět letí v 17:35 z Fortalezy).

Strava:

Není v ceně, bude řešeno hromadnými nákupy na snídani, večer grilovačky (s naším šéfkuchařem Panikem) nebo místní restaurace vyhlášené rybami a steaky.

Cena:

36.900,- Kč.

Obsahuje:

-        Leteckou dopravu z Prahy a zpět,

-        ubytování ve vile,

-        dopravu na místě půjčenými auty

-        půjčení veškerého vybavení / doprava vlastního vybavení

-        organizaci a dohled na místě (Honza)

Bezpečnost:

Fortaleza je z pohledu kriminality aktuálně na 7. místě a obezřetnost je na místě. Cumbuco bývala malá rybářská vesnička, než ji zcela pohltilo kitové šílenství a zde je již bezpečnost na rozumné úrovni.

Přihlášky:

Prosím o přihlášky do konce září (tzn. do týdne) kvůli ceně letenek. I po tomto termínu bude zřejmě možné se přihlašovat a to až do naplnění kapacity vily, ale není již možné garantovat cenu. Přihlášky prosím na Honzu – 608 22 44 75, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Těšíme se na Vás

Honza, Panik, Ája a Sári