KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

Kalendář plánovaných kite akcí

Snowkiting trip Hardangervidda 2019

Také na tuto zimu plánujeme snowkiting trip norskou Hardangerviddu. Účastníky našeho snowkiting tripu provedeme po těch nejlepších kitových spotech, v plánu jsou i mnohakilometrové přejezdy. Čekají na tebe zážitky, na které dlouho nezapomeneš!

Norská rezervace Hardangervidda je náhorní plošina, kde jsou z pohledu snowkitera skutečně nekonečné sněhové pláně. Toto místo je pro snowkiting opravdovým rájem. Mírně zvlněné části se střídají s členitým terénem, vybere si určitě každý.

Tento kitový trip je určený především pro mírně pokročilé a zkušenější kitery. Pokud chceš jet s námi a s kitem si to ještě nezkoušel, můžeš se zúčastnit některého z našich snowkiting kurzů, kde tě na trip připravíme. Po dohodě je možné absolvovat kurz i přímo na místě. Nabízíme kompletní servis, tedy zapůjčení kitového vybavení, výběr spotu a dopravu na místo, během kitování instruktáž, dohled a spoustu užitečných rad.

Snowkitové aktivity přizpůsobíme vašim možnostem, požadavkům a samozřejmě aktuálním podmínkám. Můžete si užívat v blízkosti zaparkovaných aut, nebo vyrazit na výlet po okolí, případně naplánovat i nějaký ten přejezd. Můžeme se také rozdělit do skupin s různým programem tak, aby si to každý maximálně užil.

A pokud by někomu tohle všechno bylo málo a chtěl by po kitování zkusit něco víc než komfort vytopené chalupy, bude mít možnost vyzkoušet si přespání přímo na spotu. K dispozici budeme mít speciální stan, nebo si postavíme vlastní luxusní iglú – skvělá nowind aktivita!.

Termín

29.3. - 7.4.

Ubytování

Ubytování ve středisku Geilo, odkud budeme dojíždět na zvolené spoty. Kromě snowkitingu je možné využít i místní lyžařské středisko, případně výpravy po okolí na běžkách nebo skalpech. Info o ubytování najdete zde: http://fullon.no/accommodation/?lang=en .

Program

Po snídani vyrážíme na spoty, které vybíráme podle aktuální meteo situace. Většinou jezdíme v blízkosti zaparkovaných aut s nezávislým topením, kde je možné si odpočinout a posilnit se. Čas na spotu maximálně využíváme, délka dne ve zvoleném termínu už bude kolem 15 hodin - za tu dobu se dá nejzdit spousta kilometrů!

Po návratu a večeři probereme uplynulý den, promítneme videa, fotky a naplánujeme den příští.

Cena

  Cenu upřesníme.

 

Vybavení

Předpokládá se vlastní kompletní lyžařské / snowboardové vybavení (v případě nepříznivého počasí múžete využít místní skiareál). Doporučené je vybavení skialpové (snažší doprava na spot, možnost vyrazit na výlety a místní feeridy), sněžnice, čelovky.

Doprava

Zajišťujeme přepravu z Prahy na místo (Geilo) a zpět, v místě pak na jednotlivé spoty.

V případě letecké dopravy je zajištěn navíc odvoz z letiště v Oslo a zpět na odlet.

Počet míst

Vzhledem k charakteru tohoto tripu je počet míst omezen. Pokud chceš být jedním z vyvolených, ozvy se co nejdříve!

Rozhodování ti určitě usnadní fotky z našeho snowkiting tripu a expedice z minulé zimy: