KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

Kalendář plánovaných kite akcí

Snowkiting kurz / trip Martinské Hole - Slovensko 2019

Pojeďte si s námi vyzkoušet nebo zdokonalit snowkiting na skvělý spot Martinské Hole. Díky nadmořské výšce kolem 1450m je sněhová pokrývka téměř zaručená!

Martinské Hole je výborný slovenský snowkiting spot, který můžeme našim východním kolegům jen závidět – větrná planina o délce kolem 1 km ve výšce 1.450 m je ideálním místem pro snowkiting. Stejně jako minulou zimu, i na tu nadcházející jsme pro vás připravili výlet na tuto skvělou lokalitu. Ubytování je zajištěno v místním lyžařském středisku, takže kromě kitování jsou k dispozici vleky a sjezdovky, hřebenové terény na skialpy nebo běžky s úžasnými výhledy a v údolí také termální koupele.

Termín

Upřesníme

Ubytování

Chalupa v místním lyžařském středisku u nástuoních stanic lanovek v nadmořské výšce cca 1250m. Od spotu je vzdálena cca 2 km (na hřeben se dá vyjet vlekem, pak cca 1 km pěšky).

Program

Snowkiting, snowkiting a snowkiting, večer rozbor dne, termály, halušky, snowkiting, místní sjezdovky, hřebenové výlety, snowkiting...

Pro zájemce o zimní táboření bude možnost přespání přímo na spotu (ve stanu, případně v iglů, pokud se podaří postavit).

Ceny

Zatím irientačně uvádíme ceny za zimu 2018 - je velmi pravděpodobné, že tyto ceny budeme muset navýšit. V uvedených cenách je nově také stravování! Obsauhje snídaně + jídlo s  sebou na spot + večeře.

 

termín trip trip s půjčovnou kurz doprava
9.-13.3. 4500 6500 8500 800
13.-17.3. 4500 6500 8500 800
9.-17.3 7500 11000 13000 800

 

V ceně je obsaženo:

Snowkite trip - ubytování, jídlo, organizace a dohled na spotu.

Snowkite trip včetně půjčovny - ubytování, jídlo, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Snowkiting kurz - výuka, ubytování, jídlo, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Snowkiting kurz je určený pro úplné začátečníky, náplní odpovídá našemu intenzivnímu 2dennímu snowkiting kurzu, v druhé části předpokládáme už pouze rozsah snowkite tripu včetně půjčovny.

Vybavení

Předpokládá se vlastní kompletní lyžařské / snowboardové vybavení (v případě nepříznivého počasí múžete využít místní skyareál). Doporučené je vybavení skialpové (snažší doprava na spot, možnost vyrazit na výlety a místní feeridy), sněžnice, čelovky.

Doprava

Nabízíme také ovoz na místo z Prahy a zpět, cena za dopravu je 800,- Kč. Pokud pojedete individuálně, na poslední část výjezdu do skiareálu jsou nutné řetězy (pokud nemáte 4-kolku) - dole kontrolují, bez řetězů vás nepustěj!  Na této cestě funguje kyvadlový provoz, nahoru se jezdí od 06.00 do 12.00 a od 19.00 do 24.00, podle toho si naplánujte odjezd z Prahy (případně odjinud).

Pro vaší představu o spotu přidáváme fotky z minulé akce: