Kurzy kiteboarding, landkiting a snowkiting

Brazílie Cumbuco - podzimní Pegas trip do ráje kiteboardingu

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. Vítr je zde podobného typu jako na Fuerteventuře – pasátové proudění a nejsilnější bývá v listopadu a prosinci.

Termín:

Termíny upřesníme, předpokládáme říjen / listopad

Ubytování:

Vila v Cumbucu s kapacitou 15 osob přímo na pláži v oblasti chop (malé vlny do půl metru). Vzdálenost od letiště cca 30 km. Celkem 9 noclehů a minimálně 8 dnů možnost kitovat (poslední den je na zabalení a přesun na letiště, letadlo zpět letí v 17:35 z Fortalezy).

Strava:

Není v ceně, bude řešeno hromadnými nákupy na snídani, večer grilovačky (s naším šéfkuchařem Panikem) nebo místní restaurace vyhlášené rybami a steaky.

Cena:

Cenu upřesníme, pro rok 2018 to bylo 36.900,- Kč.

V ceně je:

-        Leteckou dopravu z Prahy a zpět,

-        ubytování ve vile,

-        dopravu na místě půjčenými auty

-        půjčení veškerého vybavení / doprava vlastního vybavení

-        organizaci a dohled na místě (Honza)

Bezpečnost:

Fortaleza je z pohledu kriminality aktuálně na 7. místě a obezřetnost je na místě. Cumbuco bývala malá rybářská vesnička, než ji zcela pohltilo kitové šílenství a zde je již bezpečnost na rozumné úrovni.

Přihlášky:

Pro informace se obracejte nejlépe rovnou na šéf instruktora Honzu Šebestu na tel. 608 224 475 (mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).