Kite tripy

Celoročně pořádáme kiteboarding a snowkiting tripy na osvědčené lokality.

Naše kite tripy jsou určené pro pokročilejší kitery, kteří si umějí sami draka nastrojit, rozjedou se a jsou samostatní, ale stále ještě chtějí být raději pod odborným dohledem. A samozřejmě i pro ty již samostané, kteří s námi pravidelně jezdí... Součástí našich kite tripů je také zapůjčení kitového vybavení.

KITEBOARDING TRIPY

Po celou letní sezónu probíhají 3 denní kiteboarding tripy na Rujáně v termínech základních kurzů. Po domluvě je možné tyto tripy využít individuálně i mimo dané termíny a v jiné délce (např. jako týdenní).

Mimo hlavní sezónu na Rujáně organizujeme akce i do dalších zajímavých destinací, např. vyhlášené spoty na ostrově Furteventura (součást Kanárských ostrovů), francouzský Beaduc a další.

Na rok 2018 připravujeme jako novinku tripy na ostrov Kypr, kde je spousta zajímavých míst a možností nejen na kitování.

SNOWKITING TRIPY

Tyto tripy pořádáme v termínech snowkiting kurzů, převážně jako 1denní. A když si budeš chtít snowkiting opravdu užít, můžeš s námi vyrazit na výbornou lokalitu Martinské Hole (Slovensko) a nebo do snowkitového ráje - norskou Hardangerviddu.