Landkiting kurzy

Jsme nejdéle působící kitovou školou u nás, naše zkušenosti vám předáváme již od roku 2002!

 Všechno tě naučíme rychle, bezpečně a za nejlepší ceny!

  •  S kitem máš jen minimální nabo žádné zkušenosti? Vůbec nevadí - právě pro tebe máme připravený program základních kurzů.

  • Nebo už máš základy kitingu za sebou a chceš se posunout dál - pak tu pro tebe máme kurzy pokračovací.

  • Hledáš individuální přístup a kurz sestavený "na míru" - i to umíme.

Zvládnutí kitů na trávě je základem jak pro landkiting samotný, tak i pro snowkiting a kiteboarding. Doporučujeme absolvovat alespoň jednodenní landkiting kurz než vyrazíte na sních nebo na vodu.

Kiteboarding kurzy

Jsme nejdéle působící kitovou školou u nás, naše zkušenosti vám předáváme již od roku 2002!

Snowkiting kurzy

V našich snowkiting kurzech tě to s kity naučíme rychle, bezpečně a za nejlepší ceny!

Jsme nejdéle působící kitovou školou u nás, naše zkušenosti vám předáváme již od roku 2002!

  •  Máš s kitem jen minimální nabo žádné zkušenosti? Vůbec nevadí - právě pro tebe máme připravený program základních snowkiting kurzů.

  • Nebo už máš základy kitingu za sebou a chceš se posunout dál - pak tu pro tebe máme snowkiting tripy.

  • Hledáš individuální přístup a kurz sestavený "na míru" - i to umíme.

Snowkiting nabízí absolutní svobodu – na vysněžěných pláních nepotřebujete lanovky, nebujujete o prostor na sjezdovce a za den můžete najezdit desítky kilometrů v nedotčené sněhové pokrývce.

 Pro využití kitů na sněhu máme u nás mnoho velmi dobrých lokalit. A protože tato varianta kitingu je pro učení bezesporu nejjednoduší a nejrychlejší, je snowkiting u nás velice oblíbený. Máme již po mnoho zim ověřené, že většina našich klientů zvládne základy během jediného dne. Výborná průprava pro ty, kteří chtějí začít na vodě.

 Vycházíme maximálně vstříc vašim potřebám, proto i naše kurzy jsou jiné, než je běžný standard. Terény pro kurzy vybíráme podle aktuálního stavu sněhu a předpovědi počasí. Nejčastěji využíváme osvědčené spoty v Krušných horách (snadná dostupnost z Prahy), ale pokud je potřeba, vyrážíme i na jiná místa, případně i do zahraničí.

 

Vybrané lokality na snowkiting, landkiting a kibording. Jsou to oblíbená místa, kam jezdíme a máme je vyzkoušené. Většinu těchto kite spotů využíváme pro naše kite kurzy - školu kiteboardingu, snowkitingu a landkitingu a také pro snowkiting a landkiting tripy.

....

Snowkiting tripy

Snowkiting tripy využívají především absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kompletní kitové vybavení!

Abychom ti tyto zážitky co nejvíce zpřístupnili, pořádáme na vybrané spoty kitové tripy. Jsou určené především pro mírně pokročilé ale i zkušenější kitery a kiterky. Nabízíme kompletní servis, tedy zapůjčení kitového vybavení, výběr spotu a dopravu na místo, během kitování dohled a spoustu užitečných rad.

Terény pro tripy vybíráme podle aktuálního stavu sněhu a předpovědi počasí. Pro jednodenní využíváme nejčastěji osvědčené spoty v Krušných horách (snadná dostupnost z Prahy), ale pokud je potřeba, vyrážíme i na jiná místa, případně i do zahraničí.

Vyvrcholením zimní sezóny jsou naše týdenní tripy, které přinášejí všem zúčastněným velmi výrazný progres. V současnosti je pořádáme na dvě osvědčené lokality - Martinské Hole na Slovensku a norskou Hardangerviddu. A budou přibývat další..

Snowkiting nabízí absolutní svobodu – na vysněžěných pláních nepotřebuješ lanovky, nebojuješ o prostor na sjezdovce a za den můžeš najezdit desítky kilometrů na nedotčené sněhové pokrývce.

 

 

Kiteboarding tripy

Kiteboarding je celosvětově nejrozšířenější formou kitingu. S námi si ho můžeš užívat celoročně!

Nabízíme kompletní vybavení pro kiteboarding, snowkiting a landkiting - kity komorové, kity nafukovací i cvičné kity, neoprény a neoprénévé doplňky, trapézy, lykry, ponča, oblečení pro kiting, větrné rukávy a mnoho dalšího. Vše si můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší kite prodejně v centru Prahy. Použíté vybavení na kite bazaru.